Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

  Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
  Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в школі заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльносі.

  В Шосткинській вечірній (змінній) школі класні керівники провели виховні бесіди з учасниками освітнього процесу на тему "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності",  основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

  буклет

  охорона 5охорона 5охорона 5охорона 5охорона 5

   

   

   

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"