11 лютого - День Безпечного Інтернету

   

  11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

  Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

  День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

  150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 5 лютого 2019 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1400 закладів освіти, бібліотек та громадських організацій. Понад 18000 освітян та бібліотекарів у всіх областях України взяли участь в освітніх заходах із безпеки в Інтернеті. 142 500 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.

  День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян і представників громадськості, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

  Шосткинська вечірня (змінна) школа долучилася до святкування Дня безпечного Інтернету. Учні школи взяли участь у конкурсі "Основи кібербезпеки" на сайті Всеосвіта. 

  Мета конкурсу:

  • підвищити інтерес учнів до навчання;
  • систематизувати та розширити знання про Інтернет;
  • ознайомити з правилами користування мережею;
  • нагадати учням про небезпеки, які чатують у Всесвітній павутині;
  • наголосити про безмежні можливості Інтернету та безпечну роботу в ньому.                             
  • Результати конкурсу розміщені в розділі НАВЧАЛЬНА РОБОТА-ОЛІМПІАДИ, КОНКУРСИ!!!
  © 2022 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"